Hakkımızda

Hakkımızda

25 yıllık bireysel tecrübelerimizi  birleştirerek kurmuş olduğumuz Anonim yapılanmamızda; mzf grup inşaat a.ş. olarak ; 2011 yılından itibaren Türkiye ve  Dünya’nın bir çok ülkesinde hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

İnşaat sektörünün hızla geliştiği  ülkemizde ; profesyonel, atılımcı ve tecrübeli kadromuzla artık;  mzf  grup çatısı altında güçlerimizi birleştirmekteyiz.

Herbiri alanında uzman ortak  yapılanmamız, Türkiye’de alışılagelmiş inşaat ve taahhüt işlerinde yeni bir  anlayış kazandırmayı hedeflemektedir.

Firmamız ; Alt ve Üst yapı  alanlarında, Kaba ve İnce inşaat işlerinde teknik kadrosunu ve tecrübesini  sonuna kadar kullanarak bir çok projeye şimdiye kadar imza atmış ve bundan  sonra da atmaya devam edecektir.

Kendisini topluma , çevreye, hukuk ve  gizlilik prensiplerine karşı sorumlu gören ve bu düşüncelerinde ödün vermeyen mzf grup inşaat a.ş. bu günden sonraki  her girişiminde de aynı doğrultuda dürüst, yaratıcı ve ülkesine katma değer  katan bir firma olmaya devam edecektir.

                

 Muzaffer İBİŞ
Kurucu Ortak

Y Ü K L E N İ Y O R